امروز چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۸
هدر زیر دامنه پیشفرض
  • نمایشگاه عطر حضور در حاشیه اجلاس24 نماز قزوین

  • نمایشگاه عطر حضور در حاشیه اجلاس24 نماز قزوین

  • نمایشگاه عطر حضور در حاشیه اجلاس24 نماز قزوین

  • نمایشگاه عطر حضور در حاشیه اجلاس24 نماز قزوین

  • نمایشگاه عطر حضور در حاشیه اجلاس24 نماز قزوین

  • نمایشگاه عطر حضور در حاشیه اجلاس24 نماز قزوین

  • نمایشگاه قزوین

  • تصویر متحرک شروع فام 3

  • پوستر فام3

Loading

اخبار فام

دبیرخانه فراخوان ایده های مسجدی(فام3) بمنظور تبلیغ و ترویج فام و بام و اخذ ایده هایی از نگاه ائمه جماعات در یکی از مدارس علمیه قم حضور پیدا کرد.
دبیرخانه فام 3 با این هدف که بتواند از طلاب و روحانیون ایده های مرتبط با مسجد را از نگاه یک امام جماعت اخذ کند در مراسم هفتگی هیئت مذهبی مدرسه شهیدین حضور یافت.
[ تعداد بازدید : ۴۳۷ ]
میز ایده مسجدی در دبیرخانه فام برگزار شد
میز ایده مسجدی با حضور عده ای از مبلغین حوزوی در دبیرخانه فام بمنظور خلق ایده های مسجدی برگزار گردید.
[ تعداد بازدید : ۵۷۴ ]
حضور دبیرخانه سومین فراخوان ایده های مسجدی(فام3) در نمایشگاه عطر حضور
دبیرخانه فام3 بمنظور تبلیغ و ترویج فام و بام و اجرای برنامه های تخصصی ایده در نمایشگاه عطر حضور در شهر قزوین حضور یافته و در یکی از غرفه های این نمایشگاه به اجرای برنامه های خود پرداخت.
[ تعداد بازدید : ۴۳۲ ]
مرکز رسیدگی به امور مساجد، با هدف نیل مساجد به طراز اسلامی «سومین فراخوان ایده های مسجدی(فام ٣)» برگزارمی کند.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه دائمی فراخوان ایده های مسجدی ، سومین فرخوان ایده های مسجدی(فام٣) با تکیه بر بانک ایده های مسجدی(بام)، در صدد است در نیل مساجد به طراز اسلامی گامی هرچند کوچک بردارد.
[ تعداد بازدید : ۶۱۴ ]
صفحه ۱ از ۶ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶

اخبار فام

نشست دبیرخانه فراخوان ایده های مسجدی با ریاست محترم مرکز رسیدگی به امور مساجد
در این دیدار که در عصر چهارشنبه برگزار شد مسئول دبیرخانه و تعدادی از اعضای شورای مرکزی به ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام گرفته در دبیرخانه از ابتدا تاحال پرداخته و دغدغه های خود را در این راستا با حجت لاسلام و المسلمین حاج علی اکبری در میان گذاشتند.
[ تعداد بازدید:۳۰۴ ]
مصاحبه پیرامون تجربیات مسجد داری در لبنان
دبیرخانه فراخوان ایده های مسجدی(فام) در راستای بسط و گسترش منطقه جغرافیائی فام و همینطور بهره گیری از ایده و طرحهای اجرا شده در مساجد سایر بلاد اسلامی اقدام به مصاحبه و دریافت اطلاعات و تجربیات حجت الاسلام بابائی از ائمه جماعات مساجد لبنان نمود.
[ تعداد بازدید:۳۲۳ ]
جلسه هم اندیشی توسعه بین المللی فام3 برگزار شد
دوشنبه نهم شهریور ماه جلسه هم اندیشی و تبادل نظر در راستای پتانسیلها و زمینه های توسعه فراخوان ایده های مسجدی(فام) در عرصه بین الملل با حضور حجت الاسلام مصطفی محمدی عراقی مبلغ فعال در کشور انگلستان وحجت الاسلام بابائی ازاساتید حوزه های علمیه لبنان و قم و امام جماعت فعال بیروت و آقای محمد رضا محمدی عراقی دبیر اتحادیه انجمنهای اسلامی دانشجویان در انگلستان و مسئول کمپین(love mahammad) برگزار گردید.
[ تعداد بازدید:۳۱۵ ]
۱ صفحه ۲ از ۶ ۳ ۴ ۵ ۶
آیکن پایین 4 آیکن پایین 3 آیکن پایین 2 آیکن پایین 1 آیکن پایین 4 آیکن پایین 3 آیکن پایین 2 آیکن پایین 1آیکن پایین 4 آیکن پایین 3 آیکن پایین 2 آیکن پایین 1آیکن پایین 4 آیکن پایین 3 آیکن پایین 2 آیکن پایین 1