امروز چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۸
هدر زیر دامنه پیشفرض
  • نمایشگاه عطر حضور در حاشیه اجلاس24 نماز قزوین

  • نمایشگاه عطر حضور در حاشیه اجلاس24 نماز قزوین

  • نمایشگاه عطر حضور در حاشیه اجلاس24 نماز قزوین

  • نمایشگاه عطر حضور در حاشیه اجلاس24 نماز قزوین

  • نمایشگاه عطر حضور در حاشیه اجلاس24 نماز قزوین

  • نمایشگاه عطر حضور در حاشیه اجلاس24 نماز قزوین

  • نمایشگاه قزوین

  • تصویر متحرک شروع فام 3

  • پوستر فام3

Loading

اخبار فام

دبیرخانه فراخوان ایده های مسجدی(فام3) بمنظور تبلیغ و ترویج فام و بام و اخذ ایده هایی از نگاه ائمه جماعات در یکی از مدارس علمیه قم حضور پیدا کرد.
دبیرخانه فام 3 با این هدف که بتواند از طلاب و روحانیون ایده های مرتبط با مسجد را از نگاه یک امام جماعت اخذ کند در مراسم هفتگی هیئت مذهبی مدرسه شهیدین حضور یافت.
[ تعداد بازدید : ۴۳۷ ]
میز ایده مسجدی در دبیرخانه فام برگزار شد
میز ایده مسجدی با حضور عده ای از مبلغین حوزوی در دبیرخانه فام بمنظور خلق ایده های مسجدی برگزار گردید.
[ تعداد بازدید : ۵۷۴ ]
حضور دبیرخانه سومین فراخوان ایده های مسجدی(فام3) در نمایشگاه عطر حضور
دبیرخانه فام3 بمنظور تبلیغ و ترویج فام و بام و اجرای برنامه های تخصصی ایده در نمایشگاه عطر حضور در شهر قزوین حضور یافته و در یکی از غرفه های این نمایشگاه به اجرای برنامه های خود پرداخت.
[ تعداد بازدید : ۴۳۲ ]
مرکز رسیدگی به امور مساجد، با هدف نیل مساجد به طراز اسلامی «سومین فراخوان ایده های مسجدی(فام ٣)» برگزارمی کند.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه دائمی فراخوان ایده های مسجدی ، سومین فرخوان ایده های مسجدی(فام٣) با تکیه بر بانک ایده های مسجدی(بام)، در صدد است در نیل مساجد به طراز اسلامی گامی هرچند کوچک بردارد.
[ تعداد بازدید : ۶۱۴ ]
صفحه ۱ از ۶ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶

اخبار فام

بنابه اعلان دبیرخانه فام2، به منظور استفاده بهتر از ذهن خلاق ایده پردازان مسجدی، زین پس روزهای شنبه و سه شنبه هر هفته، مسأله ای از خلأها و چالش های مسجدی در 4گروه فعال در فضای مجازی طرح شده که اعضای محترم میبایست ظرف مدت48ساعت به این سئوالات در قالب ایده هایشان پاسخ گویند.
[ تعداد بازدید:۱۸۵ ]
اوّلین نشست تیم ایده پردازی بانوان در دومین فراخوان ایده های مسجدی (فام٢)  در همدان برگزار شد .
دبیرخانه دومین فراخوان ایده های مسجدی(فام٢) در راستای پی گیری حداکثری اهداف این فراخوان با دعوت و جذب همکاری بانوان فرهیخته به عنوان ایده پردازان بانو در راستای خلق ایده های زنانه در چند استان کشور، اقدام به توسعه مرزهای عملیاتی خود نمود.
[ تعداد بازدید:۲۹۸ ]
مصاحبه خبرگزار ی ایکنا با مسئول دبیر خانه چگونگی بوجود آمدن فام از ابتداتا حال
مسئول دبیرخانه جشنواره فام ۲ ضمن تشریح دلایلی که منجر به طراحی فراخوان ایده‌های مسجدی و بانک ایده‌های مسجدی شد، گفت: عمران مساجد به عمران فیزیکی آنها محدود نیست بلکه ارائه ایده‌هایی که به رساندن مساجد به مسجد طراز اسلامی کمک کند هم مصداق آبادانی مساجد است.
[ تعداد بازدید:۲۱۳ ]
مصاحبه خبرگزار ی ایکنا با مسئول دبیر خانه
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) برای دومین سال پیاپی مرکز رسیدگی به امور مساجد فراخوانی تحت عنوان «فراخوان ایده‌های مسجدی(فام)» را اعلام و از عموم مردم خواسته است در صورتی که ایده ای مرتبط با مسجد به ذهنشان می‌رسد را به دبیرخانه این فراخوان ارسال کنند. فراخوانی بدون هیچ محدودیت سنی، تحصیلی، شغلی و ... . فقط کافی‌ست کمی فکر کنید؛ برای آبادانی خانه های خدا چه کار می توان کرد؟ اگر ایده ای دارید بسم الله.
[ تعداد بازدید:۲۷۳ ]
۱ ۲ ۳ ۴ صفحه ۵ از ۶ ۶
آیکن پایین 4 آیکن پایین 3 آیکن پایین 2 آیکن پایین 1 آیکن پایین 4 آیکن پایین 3 آیکن پایین 2 آیکن پایین 1آیکن پایین 4 آیکن پایین 3 آیکن پایین 2 آیکن پایین 1آیکن پایین 4 آیکن پایین 3 آیکن پایین 2 آیکن پایین 1