» فام 2 (دومین فراخوان) » اخبار فام2

اخبار فام2

دبیرخانه فراخوان ایده های مسجدی(فام3) بمنظور تبلیغ و ترویج فام و بام و اخذ ایده هایی از نگاه ائمه جماعات در یکی از مدارس علمیه قم حضور پیدا کرد.
دبیرخانه فام 3 با این هدف که بتواند از طلاب و روحانیون ایده های مرتبط با مسجد را از نگاه یک امام جماعت اخذ کند در مراسم هفتگی هیئت مذهبی مدرسه شهیدین حضور یافت.
[ تعداد بازدید : ۷۰۶ ]
میز ایده مسجدی در دبیرخانه فام برگزار شد
میز ایده مسجدی با حضور عده ای از مبلغین حوزوی در دبیرخانه فام بمنظور خلق ایده های مسجدی برگزار گردید.
[ تعداد بازدید : ۸۳۸ ]
حضور دبیرخانه سومین فراخوان ایده های مسجدی(فام3) در نمایشگاه عطر حضور
دبیرخانه فام3 بمنظور تبلیغ و ترویج فام و بام و اجرای برنامه های تخصصی ایده در نمایشگاه عطر حضور در شهر قزوین حضور یافته و در یکی از غرفه های این نمایشگاه به اجرای برنامه های خود پرداخت.
[ تعداد بازدید : ۶۸۵ ]
مرکز رسیدگی به امور مساجد، با هدف نیل مساجد به طراز اسلامی «سومین فراخوان ایده های مسجدی(فام ٣)» برگزارمی کند.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه دائمی فراخوان ایده های مسجدی ، سومین فرخوان ایده های مسجدی(فام٣) با تکیه بر بانک ایده های مسجدی(بام)، در صدد است در نیل مساجد به طراز اسلامی گامی هرچند کوچک بردارد.
[ تعداد بازدید : ۸۶۷ ]
نشست دبیرخانه فراخوان ایده های مسجدی با ریاست محترم مرکز رسیدگی به امور مساجد
در این دیدار که در عصر چهارشنبه برگزار شد مسئول دبیرخانه و تعدادی از اعضای شورای مرکزی به ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام گرفته در دبیرخانه از ابتدا تاحال پرداخته و دغدغه های خود را در این راستا با حجت لاسلام و المسلمین حاج علی اکبری در میان گذاشتند.
[ تعداد بازدید : ۴۹۸ ]
مصاحبه پیرامون تجربیات مسجد داری در لبنان
دبیرخانه فراخوان ایده های مسجدی(فام) در راستای بسط و گسترش منطقه جغرافیائی فام و همینطور بهره گیری از ایده و طرحهای اجرا شده در مساجد سایر بلاد اسلامی اقدام به مصاحبه و دریافت اطلاعات و تجربیات حجت الاسلام بابائی از ائمه جماعات مساجد لبنان نمود.
[ تعداد بازدید : ۶۸۲ ]
جلسه هم اندیشی توسعه بین المللی فام3 برگزار شد
دوشنبه نهم شهریور ماه جلسه هم اندیشی و تبادل نظر در راستای پتانسیلها و زمینه های توسعه فراخوان ایده های مسجدی(فام) در عرصه بین الملل با حضور حجت الاسلام مصطفی محمدی عراقی مبلغ فعال در کشور انگلستان وحجت الاسلام بابائی ازاساتید حوزه های علمیه لبنان و قم و امام جماعت فعال بیروت و آقای محمد رضا محمدی عراقی دبیر اتحادیه انجمنهای اسلامی دانشجویان در انگلستان و مسئول کمپین(love mahammad) برگزار گردید.
[ تعداد بازدید : ۵۹۴ ]
جلسه مباحثاتی میز مطالعات مسجد در راستای ایده پژوهی مسجدی با حضور مسئول میز مطالعاتی و جمعی از دانشجویانِ مسجد پژوه دانشگاه امام صادق علیه السلام با مسئول دبیرخانه فراخوان ایده های مسجدی (فام3) در دفتر مطالعات و پژوهشهای امورمساجد برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۵۸۶ ]
همایش پایانی دومین فراخوان ایده های مسجدی(فام2) برگزار شد
آیین اختتامیه دومین فراخوان ایده‌های مسجدی (فام2) ظهر پنجشنبه هفتم خرداد ماه 94به منظور تجلیل از برگزیدگان این همایش در سالن عصر آفتاب مسجد مقدس جمکران و با همکاری این مسجد برگزار و پوستر سومین فراخوان ایده‌های مسجدی در حاشیه این مراسم رونمایی شد.
[ تعداد بازدید : ۸۸۰ ]
دور دوّم سفرهای استانی  دبیرخانه دوّمین فراخوان ایده های مسجدی (فام٢) با سفر به شهرهای شیراز، اصفهان و کاشان برگزار شد .
دبیرخانه دوّمین فراخوان ایده های مسجدی(فام٢) در راستای پی گیری حداکثری اهداف این فراخوان با حضور در استان های فارس و اصفهان و دیدار با رابطین استانی و ارگانهای مرتبط و هم افزا و نخبگان عرصه مسجدی با دعوت و تعامل برای جذب همکاری ایشان مرحله دوم سفرهای خود را شروع کرد.
[ تعداد بازدید : ۶۲۸ ]
به همّت فام یاران گرامی، جناب آقای مهندس مشرقی و سرکارخانم حسینی، 4 شبکه اجتماعی در فضاهای مجازی واتساپ و تلگرام راه اندازی شد.
[ تعداد بازدید : ۷۷۱ ]
نشریه مسجد برای متقاضیان و فعالان در عرصه شبکه های اجتماعی ارسال شد.
بنا به گزارش روابط عمومی فام2 در پی اعلان درخواست متقاضیان دریافت نشریه مسجد شماره فروردین ماه در گروه "ایده پردازی برای مسجد" در شبکه اجتماعی واتساپ، این نشریه به صورت رایگان برای ایشان ارسال شد.
[ تعداد بازدید : ۵۸۱ ]
کلیّات کارگاه های آموزشی فام2 تصویب شد.
کارگاههایی آموزشی با محوریت خلاقیت و ایده پردازی مسجدی همراه با اعطای گواهینامه پایان دوره برگزار شود.
[ تعداد بازدید : ۵۴۴ ]
صفحه ۱ از ۲ ۲