اخبار

مرکز رسیدگی به امور مساجد، با هدف نیل مساجد به طراز اسلامی «سومین فراخوان ایده های مسجدی(فام ٣)» برگزارمی کند.

مرکز رسیدگی به امور مساجد، با هدف نیل مساجد به طراز اسلامی «سومین فراخوان ایده های مسجدی(فام ٣)» برگزارمی کند.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه دائمی فراخوان ایده های مسجدی ، سومین فرخوان ایده های مسجدی(فام٣) با تکیه بر بانک ایده های مسجدی(بام)، در صدد است در نیل مساجد به طراز اسلامی گامی هرچند کوچک بردارد.

رقابت در سومین فراخوان ایده های مسجدی(فام٣) در دو عرصه اجرای ایده و خلق ایده های جدید خواهد بود.

در بخش اجرای ایده علاقه مندان می توانند با به کارگیری ایده های موجود در بانک ایده های مسجدی(بام) به نشانی پایگاه اینترنتی Bam.masjed.ir   و یا به کارگیری ایده های جدید و ارسال گزارش تفصیلی به دو صورت نوشتاری و تصویری به دبیرخانه به رقابت بپردازند.

بنابر اعلام دبیرخانه سومین فراخوان ایده های مسجدی(فام٣) استفاده از ایده های واجد شرایط در بانک ایده های مسجدی(بام) با درج نام ایده پرداز و رعایت حقوق معنوی اثر و همچنین  تقدیر از آثار برگزیده با جوایز ارزنده (کمک هزینه سفر به اعتاب مقدسه و...) از مزایای شرکت در این فراخوان است.

علاقه مندان به شرکت در این فراخوان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر علاوه بر مراجعه به درگاه الکترونیکی Fam.masjed.ir، با شماره تلفن   ٣٦-٣٢٩٢٣٨٣٥-٠٢٥ و یا آدرس  Fam.masjed@yahoo.com و  Fam.masjed@gmail.com تماس حاصل نمایند.

متقاضیان شرکت در فام ٣، می توانند تا پایان اسفند ماه سال ١٣٩٤، ایده های خود را در موضوعات و محورهای مختلف مسجدی، به دبیرخانه ارسال کنند.

همچنین آخرین اخبار سومین فراخوان ایده های مسجدی (فام ٣) از طریق کانال این دبیرخانه در تلگرام به آدرس @yavaranmasjed قابل دسترسی است.

۱۵ دی ۱۳۹۴ ۱۶:۴۴